Služby

Klid, pozitivní atmosféra a kvalitní služby za příznivé ceny jsou tím, co lidé v dnešní uspěchané době vyhledávají a u nás vždy naleznou. Přijďte a vyberte si i Vy ze širokého spektra našich služeb.

Při první návštěvě masáže si s Vámi pohovoříme, abychom zjistili, co Vás k nám přivádí a zdali to, co od nás požadujete, Vám budeme schopni splnit. Především se zaměříme na to, zda jste schopni s přihlédnutím k Vašemu zdravotnímu stavu absolvovat masáže dle výběru. Naše služby nejsou určeny pouze dospělým, ale také dětem od 3 let věku. Každý rodič chce přece dát dítěti to nejlepší. Nepovažujte masáž za nadstandard, ale za běžnou součást osobní hygieny člověka. 

Služby, které poskytujeme, jsou zaměřeny především na pomoc při uvolnění těla, mysli, zmírnění, případně odstranění bolesti, a to nejen pohybového aparátu. Za úspěchem se skrývá vždy skutečnost, že klient sám musí chtít podstoupit proces vedoucí k uvolnění, relaxaci a sebeuzdravení. Chtít se uvolnit, chtít relaxovat, chtít se zbavit bolesti. Pokud budete chtít, je polovina úspěchu zaručena.

Nemusíte se obávat, že by doba jednotlivých procedur uvedená v ceníku služeb začínala stiskem kliky při vstupu a končila při odchodu ze dveří. Nemáme důvod Vás okrádat o nádherný čas, který strávíte hýčkáním svého těla. Naopak čekáme, že se u nás rádi pozdržíte a vychutnáte si místo, kde se pro Vás zastavil čas.